Mürekkepbalığı satış noktaları

 • İstanbul:

Avrupa yakası: Aziz Kedi Kitabevi (Galatasaray), Kırmızı Kedi Kitabevi (Tünel Meydanı), Robinson Crusoe 389Mephisto BeyoğluPandoraSemerkant kitabevi (Beyoğlu), Ada Kitabevi, Ana Kitabevi (Beyoğlu, Cağaloğlu), Karum Kırtasiye (Nişantaşı), Plumon Art of Writing (Nişantaşı), Özler, İkbal ve Handan Kırtasiyeleri (Sirkeci), Panter Kırtasiye (İstiklal Caddesi No: 185/C), , Kâğıthane (Karaköy), Bahçeşehir Bookstore (Beşiktaş).                                        

Anadolu yakası: Gergedan Kitabevi (Bağdat C. N:268/A), Mephisto Kadıköy, Güven Sanat Kırtasiye (Kadıköy), İmge Kitabevi (Kadıköy).

 

Dergimizi ayrıca Remzi Kitabevi şubelerinde bulabilirsiniz.

İnternet satışı: İmge KitabeviViapera 
         ve Robinson Crusoe 389

Reklamlar

Mürekkepbalığı satış noktaları” üzerine 6 yorum

 1. Merhaba, derginizin ilk sayısını 2-3 ay önce tesadüfen gördüm biraz inceledikten sonra satın aldım, okuduktan sonra da abone oldum. Kaleme olan merakım nedeniyle derginiz dikkatimi çekmişti, ama abone olduktan sonra kalemlere olan merakın, meraktan öteye geçmeye başladı bunun yanında derginiz sayesinde fikir sahibi olduğum kaligrafiye ilgi duymaya başladım. Fakat 3. sayınızda kaligrafiye yeni başlayanlar için gerekli malzemeleri sıraladıktan sonra ilk kez adlarını duyduğum lika ve hokkanın ne olduğunu neye benzediklerini (resimlerini koyabilirdiniz) nasıl kullanıldıklarını açıklamadığınız için malzemeleri almakla kaldım. Satıcıya neden sormadınız demeyin, Trabzon`da bu malzemeleri satan bir yer zar zor buldum malzeme listesini vediğim satıcıda listeye uzun uzun baktıktan sonra brause haaa o ne acaba deyince başka bir şey sormaktan vazgeçip malzemeleri doğru verip vermediğinden nasıl emin olacağımı düşünmeye başladım. Lika ve hokkanın ne olduğunu neye benzediğini internette aradım ama çok fazla bi şey öğrenemedim. Lika ve hokkanın elimde ki malzemelerden hangileri olduğunu öğrendim fakat nasıl kullanacağımı hala bilmiyorum. Kaligrafiye başlama hevesimin başlamadan bitmesine izin vermeyin lütfen. Derginizinden çok şey öğrendiğimi her sayıda daha da ilginç öğretilerle karşılaştığımı belirtmek isterim, derginizin kalite ivmesinin devam edeceğininden eminim, emeğinize sağlık …. Uğur GÜRLER

  1. Merhaba Mehmet Bey, dergiyi dağıtımcıya ilettik, dağıtımcı kısa süre sonra Kitapsan’a gönderecek. Haftaya ellerinde olacağını tahmin ediyoruz, ama biz sosyal medyadan duyurmadan gidip yorulmanızı istemeyiz. Biz mutlaka haberdar edeceğiz. Sevgilerle.

 2. İrfan Mehmet dedi ki:

  Sevgili mürekkepbalığı trakya bölgesi için bir satış noktası noktası düşünseniz olmazmı?edirne olur Tekirdağ olur Çanakkale keşan falan,Yunanistan daki okurlarınızı çok sevindirmiş olursunuz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s